Sir Bobby Charlton – OH 2012

Legenda United a Vétěz MS 1966

Legenda Manchesteru United Sir Bobby Charlton by mohl mít klíčovou roli při tvoření  týmu Velké Británie pro Olympijské hry 2012.

Fotbalové svazy Walesu, Skotska i Irska  přislíbily, že nebudou zasahovat do výběru hráčů, což znamená, že tým Velké Británie by měl být sestaven výhradně z anglicky mluvících hráčů.

Legendární hráč Anglie a Manchesteru United prohlásil, že předseda Sebastian Coe by byl velice rád, kdyby se Sir Bobby Charlton zůčastnil složitého procesu sbližování národů VB.

FIFA se bojí, že by společný tým Velké Británie mohl ovlivnit  postavení Walesu, Skotska a Severního Irska jako samostatných národů flagyl online canada. Charlton ale veří, že vedení FIFA pochopí správnost tohoto kroku.

Sir Bobby Charlton

Seb Coe je můj velmi dobrý přítel a byl by rád, kdybych se rozhodl mu v tomto pomoci. Sestavit společný tým Velké Británie bude určitě skvělé. Ale v zemích jako Wales, Skotsko nebo Severní Irsko doufají, že na OH 2012 budou moci hrát jako samostatné národy. Jsem si jistý, že pokud vznikne společný tým Velké Británie, budou všichni fanoušci fandit stejně srdnatě jako, kdyby fandili pouze své vlastní reprezentaci.Dodal vítěz světového poháru z roku 1966.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.