IMUSA to je Nezávislý klub fanoušků Manchesteru United (anglicky Manchester United Supporters Association). Společnost IMUSA byla založena roku 1995 při příležitosti setkání fanoušků v Gorse Hill Hotel. Během utkání Arsenal – MU na Old Trafford fanoušci, kteří na tribuně K-Stand sledovali zápas ve stoje, byli rozhlasem vyzvání, že jestli si nesednou, tak ať opustí ihned stadión. Tato informace zarazila všechny fanoušky Manchesteru United, zvláště pak stanovisko vedení Rudých Ďáblů mnohé z nich zklamalo. Po necelém týdnu se 12 věrných nadšenců United rozhodlo sejít a začít řešit tuto situaci. Součástí skupiny byli známí fanoušci Devils, například Pet Boyle či Johny Flacks. Téměř ihned si IMUSA získala dobré kontakty a známosti, a tak v následujících zápasech se už reklamovala na Old Trafford při zápasech ligy. Další setkání IMUSA se uskutečnilo v Lancashire Cricket Club. Zúčastnily se ho stovky fanoušků. Přítomen na něm byl i prezident INUSA (Independent Newcastle United Supporters Association) – Kevin Miles.

IMUSA má za cíl hájit zájmy fanoušků klubu, zvyšovat možnosti kontaktu s prostředím okolo něj. Tvoří také služby pro stálé členy a snaží se prosadit názory fanoušků ve věci vedení klubu. Toto nezávislé uskupení je demokratickou institucí, které vznikla proto, aby mohli fanoušci bez následků říkat, to co si myslí, protože fanoušci sledující zápas na stadiónu jsou největší sílou každého klubu. IMUSA má podporu všech časopisů pro fanoušky, ve skutečnosti to právě redaktoři těch tiskovin byli tvůrci myšlenky a založení instituce pro fanoušky.

Mezi zásluhy IMUSA patří mezi jinými vytvoření věrohodného zdroje informací o klubu a jeho okolí. Díky tomuto seskupení si vedení MU víc všímá fanoušků a snaží se jim více vyhovět a největším úspěchem je bezpochyby otevření West Trier 2.

Prezident: Jules Spencer

Zástupce: Adrian Miller

Druhý zástupce: Michael Meade

Sekretár: Vasco Wackrill

Finančník: Nick Clay

Predseda správnej rady: Duncan Drasdo

Tiskový mluvčí: Mark Longden