Sir Alex Ferguson je připraven získat Manuela Itrubeho

MESSI, NEXT MESSI

Manuel Itrube – nový Leo Messi, jak říká Fergie.

Ferguson je připraven sedmnáctiletého Argentince ukrást před nosem ostatním evropským velkoklubům. Jakmile bude Manuelovi osmnáct let, podepíše kontrakt s FC Porto, ale zasvěcení říkají, že v Portugalsku dlouho nezůstane. Výškou i typem je podobný jeho idolu z Barcelony, Lionelu Messimu.

Smlouvu už mu nabídly i týmy jako Atlético Madrid, Juventus nebo Neapol, a proto bylo veliké překvapení, když si vybral FC Porto. A důvod? MANUTD má k FC Porto velice blízký vztah a jakmile si Ferguson bude myslet, že Manuel je „ready“, poputuje Argentinec na ostrovy.

Agent Gustavo Mascardi byl v Portugalsku minulý měsíc vyřešit poplatky spojené připojením Itrubeho k Porto. „Portugalský Gigant“ zaplatil za Manuela Itrubeho v přepočtu 800 000 liber. Část tohoto poplatku za přestup se (v rámci tzv. výchovného) rozdělí mezi týmy Cerro Porteno of Paraguay a Quilmes of Argentina. Z přestupu bude profitovat i Manuelova rodina a jeho agent jejich zisk bude dohromady činit cca 400 000 liber. To je jasný signál že Itrube je „horké zboží“.

Přestože se Manuel narodil v Argentině, Fergie o něm hovoří jako o druhém Ryanovi Giggsovi.

Wazza10

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.