Show must go on!

Nejlepší střelec PL včera v koncovce naprosto selhal.

Včerejší odpoledne bylo opravdu zvláštní: Zápas s Manchesterem City jsme měli velice dobře rozehraný, ale. Ale nakonec se z výhry těšili Námi tak nenávidění Citizens. Prvních třicet minut jsme hráli opravdu jako mistři: Aktivně jsme atakovali rozehrávku soupeře, zodpovědně jsme bránili, dokázali jsme i tvořit hru a párkrát jsme i ohrozili svatyni Joea Harta.

Nebezpečné akce chronologicky:

1. 15. Minuta a dvě šance Berbatova: Berbatov převzal přihrávku od Park Ji Sunga, avšak Harta neprostřelil. Později (v té samé minutě) se po vhazování dokázal uvolnit Nani, poslal přízemní centr před bránu a nejlepší střelec Premier League, věřte nebo ne, z dobrých dvou metrů branku (ve skluzu nutno dodat) přestřelil.

2. 25. Minuta a Vidićova hlavička: Po rohovém kopu, který zahrál L.A. Valencia, hlavičkoval kapitán Devils vedle levé tyče.

3. 30. Minuta= Dimitarova hlavička nad: Třicátá minuta nám přinesla nevyzpytatelnou hlavičku vytáhlého Bulhara. Nejdříve to vypadalo jako „nečistý úder“, ale skončilo to vyplašením Anglického brankáře.

Pak však přišly bledě modré chvíle.

Psala se dvaatřicátá minuta, když Gareth Barry vystrašil příznivce i hráče United. Třicátá čtvrtá minuta nás zvedla ze sedaček. Vytáhl se velký pán van der S(t)ar. Kontroverzní útočník Mario Balotelli z dálky vypálil „bombu“ na Holanďanovu branku, ale ten svým zákrokem zachránil šance MUFC na postup.

Druhý poločas se v 52. minutě změnil na noční můru. Edwin van der Sar nejprve špatně rozehrál, ale vše zachránil O´Shea, pak přihrál Carrickovi a ten…ten to zpackal. Dlouho se rozmýšlel, co a jak a nakonec přihrál hráči, který nosí dres City s číslem 42. Ano, byl to dlouhán Yaya Touré. Yaya natáhl krok a potom prostřelil van der Sara.  1 : 0!

Mnoho šancí pak ještě měla družina Sira Alexe Fergusona, nic méně žádná neskončila za zády Joea Harta.

My se teď ale musíme soustředit na PL a LM a to je nejdůležitější! Show a hon (alespoň) za doublem musí pokračovat.