Schmeichel Rooneymu doporučil opustit Manchester United

<img class="alignleft size-thumbnail wp-image-5749" src="/assets/Image_5_for_Sunday_Mirrors_Top_10_Premier_League_Players_gallery_521823988-150×150 pop over to this web-site.jpg“ alt=““ width=“150″ height=“150″ />Bývalá hvězda United Peter Schmeichel přes média radí Wayneovi Rooneymu: „Rooney by měl odejít a nejlépe do Realu Madrid.“ Prohlásil sedmačtyřicetiletý Dán.

„Jsem přesvědčen, že odchod z Manchesteru by byl pro Rooneyho to nejlepší,“ citoval  legendu dánský deník Ekstra Bladet. “ Už teď je Rooney nejlepší hráč United,  ale změna by ho posunula ještě dál,“ tvrdí Schmeichel.

“ United Rooneyho žádnému Anglickému celku neprodají, atak by se zdál reálnější přesun do Španělska. Rooney potřebuje změnit prostředí. Real Madrid s Mourinhem je ideální volba, protože to je někdo (Mourinho), kdo by ho dokázal ukočírovat a dostal by z něj to nejlepší,“ řekl Schmeichel, který v United chytal v letech 1991 až 1999 a s klubem vyhrál Ligu mistrů a pětkrát Premier League.

 

Pětadvacetiletý Rooney už byl blízko odchodu z Manchesteru loni v říjnu. Tehdy se kvůli skandálu s nevěrou nepohodl s trenérem Alexem Fergusonem a odmítl prodloužit smlouvu. Anglický reprezentant ale nakonec změnil názor a s klubem se dohodl na nové pětileté smlouvě.

 

 

WAZZA10

2 Responses to “Schmeichel Rooneymu doporučil opustit Manchester United”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.