Rooneyho hvězdná forma je definitivně zpět.

Vítej na výsluní. Tohle není místo, kam jen tak zaskočíš dáš si čaj a kus dortu. Většina lidí se domuto místu ani nepřiblíží, jiní jsou tu doma.

Zatímco  Manchester United od zápasu s Boltonem udělal v sestavě pět změn, West Ham ponechal stejnou sestavu jako při svém „remízovém výletě na White Hart Lane“.

United včera sehráli prapodivný zápas. Během prvních 45 minut inkasoval polský brankář Kusczscak dva góly z penalt! Domácí oblíbenec Mark Noble nejdříve potrestal Evrovu hru rukou a poté Vidićův faul. Ten však Colea fauloval už před pokutovým územím, ale rozhodčí nařídil penaltu.

Po 45 minutách bylo v sektoru domácích veselo.

V 65 minutě, když už se United tlačili hodně dopředu, proměnil přímý volný kop Wayne Rooney. O osm minut později Rooney vypustil na bránu Roberta Greena křížnou střelu, která už se za okamžik třepala v síti. A v 79 minutě, když Fabio da Silva vybojoval penaltu,  Rooney se této šance nezalekl a dokončil tak svůj “ čtrnáctiminutový hattrick“. Výhru MUFC pak pojistil Chicharito pohotovou střelou do prázdné branky.

„Co se týče mě, myslím, že jsme hráli jako mistři. Síla týmu se ukáže právě při takových situacích, kdy prohráváte o jednu nebo dvě branky. Když tým stále věří ve své schopnosti, přinutí se vzchopit. My jsme to dokázali a odměnou Nám jsou tři body do tabulky.“ prohlásil po zápase Ferguson.

Podle mě je Nám odměnou i remíza Arsenalu a Chelsea.

Svěřenci Sira Alexe tedy udělali další krok k zisku jubilejního devatenáctého  titulu.

2 Responses to “Rooneyho hvězdná forma je definitivně zpět.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.