Proč jen Dimitar sedí na lavici?

Bulharský útočník Dimitar Berbatov, který je mimochodem doposavaď nejlepším střelcem PL, svůj poslední zápas v základní sestavě odehrál 5.2 2011, od té doby naskakuje do hry pouze z lavičky náhradníků.

30 let letos oslavil vytáhlý Bulhar. Před sezonou Ferguson prohlásil, že ročník 2010/2011 bude Dimitarův rok. Momentálně ho však v „základu“ nahradil Chicharito.

Každý jistě chápe, že současná gólová potence zbývajících hráčů United je oslnivá ( Nani-9, Rooney- 10, Hernández- 11, tyto údaje se týkají pouze EPL), ale Dimitarových 20 gólů je zkrátka a dobře něco extra.

Položme si otázku: Proč Ferguson nepřemístí do základní sestavy zkušeného a nyní s formou se potýkajícího Bulhara? Ano, Javierovi a Wazzovi to těd pospolu funguje víc než dobře, ale proč nevyužít současné fazóny hráče, který skončil v „repre“ a chce se naplno věnovat červeným ďáblům. Dimitar byl navíc mnohokrát za tuto sezónu MOTM.

Můj (subjektivní) názor je, že SAF nejlíp ví, co má dělat.

Svěřencům Sira Alexe Fergusona přeji do dněšního zápasu s Fullhamem hodně štěstí. Nyní se snažím vymyslet design preview, do konce měsíce by mělo vše být dokončeno a připraveno na předzápasové údaje.

 

 

Wazza10

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.