Mini-Interview s Carrickem a analýza sezóny.

Zkušený středopolař odpověděl na jednu otázku ohledně letošní sezóny, aneb rozhovor na minutku.

Michaele, řekněte nám jaké to je přepsat historii. Titul v Premier League je skoro Váš a v Lize Mistrů jste na 99% ve finále. Tyto úspěchy jsou pro vás jistě motivací, že?

Zatím jsme nic nevyhráli a úspěch týmu se měří trofejemi -pokud mluvíme o zápasu se Shalke 04, tak jsme předvedli nejlepší výkon za posledních pár měsíců.Když zvážíme okolnosti, náš současný tým je skoro tak dobrý, jako Naši předchůdci z roku 1999. Ale je jasné, že musíme počkat do konce sezóny než se s Nimi budeme moci srovnávat.

Manchester se dostal tak daleko a to s týmem, který slibuje přínos pro United na další roky. Letos mladí hráči načerpali mnoho zkušeností.  Na část sezóny tvořil jeden ze dvou hlavních pilířů obrany Smalling (21) a do základní sestavy natrvalo pronikl „malý hrášek“ Hernández (22).  Ferguson se rozhodl Fábia da Silvu (20) použít jako krajního záložníka a tak se Brazilec dostával do zápasů mnohem častěji.

Titul je na dosah a to s hráči, kteří mohou tvořit základ do dalších šesti nebo osmi let: Rooney, Nani, Valencia, Hernández, dvojčada da Silvovi nebo Johnny Evans.


 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.