Manchester United – Arsenal preview 3 kola Premier League

V neděli od pěti hodin čeká na Old Trafford Manchester United těžký zápas s Arsenalem. Přinášíme Vám fakta o zápase hráčích.

Trio Arsenalu  Alex Song, Gervinho a Emmanuel Frimpong nesmí nastoupit.  Jack Wilshere navštívíl specialistu v pátek a v klubu stále čekají na zprávu od specialisty o stavu zranění jeho kotníku zatím to vypadá že si nezahraje ještě tři týdny. PŘIDÁN ODKAZ NA LIVE

Nicklas Bendtner a Sebastien Squillaci jsou také mimo hru – problém s kotníkem a nenastoupí ani  Kieran Gibbs (kolenní šlacha) a Abou Diaby (kotník). Obránce Thomas Vermaelen bude mít fitness test v sobotu, ale očekává se, že bude fit a Laurent Koscielny prošel podobnou kontrolu po problémech se zády v pátek ráno.

Manchester United:

Záložník Darren Fletcher se vrací do týmu. Skotský reprezentant trpěl virem díky němuž se dostal do hry jen na dva zápasy v březnu a v květnu v minulé sezóně. A tak si nezahrál za United mimo tyto dva termíny.Rio Ferdinand a Antonio Valencia již trénují takže mohou nastoupit. Bohužel kapitán Nemanja Vidic si nezahraje ještě měsíc.

Prohlášení manažerů:

Sir Alex Ferguson reagoval na kritiky Arsene Wengera:

„Chtěl bych viděl kdo ho nahradí. Práci kterou udělal za těch 15 let je nejlepší v historii Arsenalu. Ano sice v posledních šesti letech nezískal žádnou trofej, ale co to znamená? To jeho kvality nesnižuje“

Arsene Wenger:

„Budu se snažit posílit tým do hloubky, protože v okamžiku, kdy máme málo zkušených hráčů,  ale pokud máme dva nebo tři hráči máme kvalitu se kterou jsou výzvou pro tento zápas. Už se nemohu dočkat.  Ano, protože to chci dělat a budu se snažit pro to udělat všechno. Ale jsem si jist, že dobře, protože máme dobré mladé hráče, kteří mohou udělat pokrok velmi rychle. „

Fakta o zápasu

  • Arsenal ješte ani jednou od svého vstupu do Premier League v sezóně 1953/54 v prvních třech zápasech neskóroval.
  • Arsenal nastřílel na Old Trafford pouhých osm gólů v jejich posledních 19 zápasech.
  • Manchester United vyhrál 6 zápasů a jeden prohrál v posledních osmi zápasech proti Arsenalu ve všech soutěžích.
  • Wayne Rooney skóroval  ve třech zápasech z posledních pěti proti Arsenalu a neproměnil penaltu.
  • Arsenal vyhrál jen 2 zápasy z jeho posledních třinácti v Premier League
  • Arsenal si odnesl z posledních třinácti zápasů třináct bodů – nejhorší šňůra pod Wengerovým vedením. Naposledy měl Arsenal Takovou hroznou bilanci v roce 1995.
  • V posledních 10 zápasech kdy byl Howard Webb delegován na Old Trafford nařídil 5 penal proti United, po jedné v každém zápase.
  • Manchester United vyhráli 21 zápasů z 22 na Old Trafford a neztratili ani jeden.
  • Arsenal vyhrál jen jeden z posledních osmi venkovních zápasu a to přeložený proti Blackpoolu.
  • Manchester United mají nejpřesnější střelbu z ligy zasáhnou cíl z 58 procent z jejich střel.

 

http://www.atdhenet.tv/39100/watch-manchester-united-vs-arsenal

http://www.atdhenet.tv/39142/watch-manchester-united-vs-arsenal

http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.