Konec snu

Výkon MUFC proti Wolverhamptonu=ZMAR

Konec snu, tak by se dala charakterizovat současná situace v táboru Nás, fanoušků UNITED. Náš milovaný tým zaskočilo poslední mužstvo tabulky, a sice Wolverhampton. Ano, ten zpropadený tým, který má ve znaku vlka. Hráči Wolverhamptonu  měli před tímto zápasem bilanci tří proher po sobě, avšak poslednímu týmu tabulky se podařilo tento bodový půst přerušit na úkor prvního celku Premier League.

Začátek byl sice příjemný pro ďábly, hned ve třetí minutě se totiž trefil Luís Carlos Almeida da Cunha, skóre bylo 0:1. “Vlci“ však udeřili hned o sedm minut později, z rohového kopu se trefil  Elokobi a o zápletku bylo postaráno, 1:1. Hráči United ztratili suverenitu, začali kazit přihrávky a pouze odkopávali, žádnou výraznější šanci si už nevypracovali a domácí pomalu ale jistě začali na hřišti dominovat. Ve čtyřicáté minutě kopali Wolves volný přímý kop po faulu Nemanji Vidiče na Zubara.  Milijas se postavil k míči, kopl do něj, balón se stočil na hlavu Kevina Doyla a ten se nemýlil, 2:1. Do druhého poločasu nastupovali Wolves s jednogólovým vedením. Fergusonovi se pravděpodobně nepovedlo hráče United do druhé půle namotivovat tak jako proti Blackpoolu nebo Southamptonu. Nic na tom nezměnil ani příchod Paula Scholese, který ve druhém poločase dostal žlutou kartu za pokus o „Maradonovu božskou ruku“, nicméně míč nakonec neskončil v bráně. V průběhu zápasu dostal žlutou kartu také Wayne Rooney a za domácí O´Hara  (ten je ve Wolves na hostování z Tottenhamu). Do konce zápasu si ďáblové ještě pár šancí vypracovali, ale vzhledem k tomu, že z nich nepadl žádný gól, nestojí ani za zmínku. Do hry ještě přišli Chris Smalling a  Javier „Chicharito“ Hernández. Za domácí pak do hry zasáhli  Ward, Ebkans-Blake a Foley.

Sen o novém klubovém rekordu v počtu zápasů bez porážky se nám rozplynul těsně před cílem. Ale nevadí, titul bude náš a to je oč tu běží!