Kdo vyhraje Manchesterské derby: Návod na výhru pro oba Manchesterské celky.

Kdo vyhraje derby.

Kdo vyhraje derby?

 Pět pravidel pro  Citizens:

1)    Pokud Rio Ferdinand nenastoupí:

Jestliže nastoupí Edin Džeko, musí využít nejslabšího (nejméně zkušeného) článku United, Chrise Smallinga. Džeko musí Smallinga vylákat z linie a tím otevřít prostor za ním pro Carlose Tevéze.

2) Výkon De Jonga:

Nigel musí vyhrát bitvu s klíčovým záložníkem United.

Darren Flatcher tzv. big-game player proti gigantům PL podává skvělé výkony. Jestliže De Jong tuto bitvu o střed hřiště prohraje, bude to pro City velice, ale velice mrzuté.

3) Uhlídat Berbatova:

Pokud Dimitar nabil „další dávku“, bude tento zápas pro City mnohem těžší. Měšťané potřebují Berbatova dostat do psychické nepohody, to by mohl být klíč k úspěchu Citizens.

4) Touré:

Yaya Touré , který bude nastupovat ve středu zálohy s De Jongem a Barrym, sehraje klíčovou roli. Musí obezřetně bránit a rozdávat přihrávky na Davida Silvu a Carlose Tevéze. A když se naskytne příležitost, měl by Touré vytáhnout jeden ze svých sprintů a donutit obranu MUFC k faulu. V poslední doběRed devils příliš často faulují v nebezpečných oblastech kolem brány.

5) Vytváření gólových příležitostí:

Poslední pravidlo je samozřejmě vytváření gólových šancí.

Citizens musí využít standartní situace + rohy stejně jako Blackpool nebo Wolves. To je největší slabina United a k tomu skvěle poslouží levačka Alexandra Kolarova.

5 pravidel, kterých se musí držet United:

1) Nasadit tempo:

Pokud United nasadí tempo, musí si ho samozřejmě i udržet.

Jestliže se toto povede, Citizens budou v obraně velice nejistí.

Ferguson musí využít křídel a uběhat krajní obránce Měšťanů.

 

2) Dominovat po stranách:

Manchester City je bez zraněného Adama Johnsona po krajích totálně bezzubý. David Silva je jediný hráč, který může na tomto postu zaskočit. Silva však není ani zdaleka tak účinný jako Johnson.

United proto budou muset využít bočních dvojic: Evra – Giggs, Rafael – Nani. Tyto dva páry by měly vylákat obránce z pozic a uvolnit tak místo pro Berbse a Wazzu.

3) Ubránit Tevéze:

Pokud se obráncům United podaří neutralizovat Carlose, polovina útočného efektu City jednoduše zmizí. Podaří se ďáblům frustrovat Tevéze? Nebo ještě jinak, dokáže Rafael uběhat bývalého spoluhráče .

4)    Posílat míče na Naniho, rychle a často:

Portugalské křídlo je veliká zbraň United, když se Luisovi daří, je MUFC v útoku o 100% efektivnější. Nani bude vysílat přihrávky na Berbu a Rooneyho, důležité budou také jeho centry a přímé kopy. Z toho budou Devils těžit.

5) Zachovat chladné hlavy:

Disciplína je pro United velice důležitá buy generic flagyl. Nesmí přijít žádný Scholesův či Rooneyho exces. Ani Rafaelovi úlety jako minulou sezónu v LM proti Bayernu nebo před měsícem proti Tottenhamu.

Zápas začíná v sobotu 12.2 ve 13:45, sledovat jej můžete na stránkách:

www.atdhe.fm

www.myp2p.eu

2 Responses to “Kdo vyhraje Manchesterské derby: Návod na výhru pro oba Manchesterské celky.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.