Celebrita United: Dominic Monaghan

Herec, který si zahrál například v trilogii filmu Pán prstenů a v populárním americkém seriálu Ztraceni, se ukázal jako fanoušek Manchesteru United. V tomto článku naleznete krátké vyprávění o jeho podporování tohoto klubu.

Mám takový pocit, že čím dále od Old Trafford jste, tím více vás to tam znovu táhne a stáváte se větším fanouškem, protože prahnete po tom vidět hráče znovu naživo.

 

Vedle herectví pro mě byli United vždy jednou z nejdůležitějších věcí v mém životě. Vyrostl jsem asi 15 minut cesty od hřiště a pravidelně jsem chodíval na zápasy až do té doby, co jsem se rozhodl přestěhovat do Spojených států – bohužel, musím říct, že je zde více práce než v Manchesteru. Ale vždy, když mám alespoň nějaký volný čas, je můj život spojen se sledováním tohoto klubu. Dokonce, i když často cestuji po celém světě, vždy se ujistím, jestli na tom místě bude možnost sledovat zápas United – klidně i v noci. Dres, případně trička klubu nosím téměř všude – v posilovně, na scéně, během televizních interview. Jednoduše řečeno, ať už jsem kdekoliv a dělám cokoliv, vždy se snažím mít Manchester United s sebou – ve svých myšlenkách.

Poslední týdny byly pro United velmi pozitivní a také bylo skvělé vědět, že se Wayne Rooney začíná znovu zářit. Jsem jeho velký obdivovatel a jsem si jistý, že nebude trvat dlouho a uvidíme jej znovu v nejlepší formě. Jeho výkon proti Blackburnu byl vynikající a bylo skvělé vidět, že fanoušci za ním stojí. My jsme jeho veliká širší rodina a naše podpora pro něj bude určitě hrát hlavní roli v tom, aby se znovu stal jedním z nejlepších hráčů na světě.

Mé předpovědi pro zápasy United se vždy řídí jedinou otázkou: ‘Hraje Paul Scholes?‘ Hodně často je právě tento senzační záložník klíčem k odemčení soupeřovy obrany a doufám, že se po zranění vrátí na hřiště co nejdříve, protože on může hrát velikou roli v cestě za naším rekordním 19. titulem.

 

Zde fotky z filmu Pán prstenů

 Seriál Lost (Ztraceni)

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.