Hodnotenie hráčov v zápase proti Sunderlandu

V dnešnom zápase si naši hráči pomerne ľahko poradili s hráčmi Sunderlandu 2:0 a nenapodobnili tak Chelsea, ktorá s Mackems prehrala doma 3:0

VDS – Tie dve či tri strely za celý zápas nemohli skončiť inak, ako v náručí tohto veterána. Výsledkom je čisté konto. 7

Rafael – Dnes opäť predviedol veľmi dobrý výkon. Začína mi pripomínať Patrica v minulej sezóne. Jeho výkony si drží dlhodobo na vysokej úrovni. Podporoval útok a výborne bránil. 8

Vidič (C) & Ferdinand – Ako je už zvykom, perfektne sa dopĺňali a obaja dnes vytvorili pomyselnú stenu, ktorá k Edwinovi nepustila takmer nič. Vidič kraľoval vo vzduchu, Ferdinand zase v rozohrávke. 7,5

Evra – Odviedol svoj štandard. Vzadu moc práce nemal a vpredu dobre kombinoval najmä s Giggsom a potom s Rooneym. 7

Park – Dnes odohral posledný zápas pred reprezentačnými povinnosťami a môže naň spomínať v dobrom. Je vidno, že mu viac sedia veľké zápasy, ale dnes zahrať tiež veľmi dobre. 7,5

Carrick – Pôsobil dosť nenápadným dojmom. Vpredu sa moc neukazoval, ale vzadu pomohol vždy, keď to bolo treba. Každým zápasom naberá sebadôveru a postupne zvyšuje svoje výkony. 7

Anderson – V zápase plnil skôr úlohu spojky medzi zálohou a útokom. Táto práca mu veľmi vyhovuje a to sa aj odrazilo na výkone. Ten bol opäť veľmi dobrý a Anderson opäť presvedčil, že na United má. 7,5

Giggs – Po dlhšom čase sme mohli opäť vidieť nášho veterána. Odviedol veľmi dobrý výkon, prvý gól vybojoval on. V druhom polčase ho nahradil Macheda. 7,5

Rooney – Snažil sa, bojoval, ale gól opäť nedal. Jeho zohranosť s Berbatovom je vidieť čoraz viac ale musím sa zmieniť aj o tom, že dnes strácal pomerne veľa lôpt. 6,5

Berbatov – Dnes opäť jeden z jeho výborných výkonov. Dal oba góly tímu a tým sa jednoznačne zaslúžil o dnešné víťazstvo. V druhom polčase ho nahradil Chicharito. 8,5

Hráči, ktorí striedali:

Gibson – Tento mladík ukázal, že svoj dar v nohe dokáže premeniť nie len na ukážkové strely, ale aj na dlhé pasy alá Paul Scholes. Ten, ktorý vyslal na Rooneyho bol ukážkový. 6,5

Macheda – Prišiel na ihrisko zároveň s Gibsonom ale ja som ho na ihrisku ani nevidel. Občas sa zjavil vpredu, potom zas niekde odbehol. Mal dosť času aby oživil hru v útoku a to sa mu nepodarilo. 5,5

Chicharito – Prišiel na ihrisko až v 82. minúte a moc toho nezmohol – nehodnotený