Park by se chtěl připojit k reprezentaci v nejlepší formě

Park, jenž momentálně má skvělou formu, je velmi frustrovaný z toho, že po dnešním zápase si odjíždí plnit své reprezentační povinnosti a bude chybět příštích sedm zápasů.

Korejský křídelník patří v této sezóně k největším hvězdám v kádru United a jeho zatím šest vstřelených branek je vůbec nejvíc, co kdy dokázal vstřelit za celou sezónu.

Ale po dnešním zápase proti Sunderlandu, který začíná od 16:00, se Park připojí k reprezentaci Jižní Korey, aby ji jako kapitán vedl na mistrovství Asie.

Park bude chybět v zápasech proti Birminghamu (doma i venku), Stoke, West Bromu, Liverpoolu v FA Cupu, Tottenhamu a Blackpoolu, ale sám je přesvědčen, že až se vrátí zpět, budou United stále na vrcholu tabulky Premier League.

‘‘Hrát za národní tým je velká čest, jenže já jsem taky moc rád, že hraju za United, takže pro mě je zklamáním, že budu několik zápasů chybět,‘‘ řekl.

‘‘United však mají dost široký kádr na to, aby vše zvládli i beze mě. Doufejme, že odjedu pryč s tím, že podám proti Sunderlandu dobrý výkon. Musím do zápasu dát všechno.‘‘

‘‘Až budu pryč, rozhodně nezapomenu sledovat výsledky United a jsem si naprosto jistý, že až se vrátím, budeme stále na vrcholu tabulky. Nemám vůbec žádné pochybnosti, že budeme minimálně ve stejné pozici, jako jsme nyní.‘‘

Díky pondělnímu střetnutí Arsenalu s Chelsea je jasné, že aspoň jeden z hlavních konkurentů na titul ztratí body – a to ještě zvyšuje význam dnešního utkání proti Black Cats.

‘‘Tento zápas je důležitý,‘‘ pokračuje Park. ‘‘Ale do konce sezóny zbývá ještě hodně času, takže se musíme snažit koncentrovat spíše na to, abychom v každém zápase získali tři body, než na to, jak je pro nás daný zápas důležitý. Uvidíme, co se stane v pondělním střetnutí Arsenalu s Chelsea.‘‘

‘‘Sunderland ukázal, jak se dá zahrát proti velkým týmům – zejména proti Chelsea na Stamford Bridge. Byl to pro ně skvělý výsledek. Rozhodně by chtěli něco takového zopakovat na Old Trafford.‘‘

‘‘Musíme si na ně dát pozor a soustředit se na zápas. Nebude to snadné.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.