Edwin je připraven ukončit kariéru

Sir Alex Ferguson potvrdil, že očekává konec Edwinovy kariéry právě po skončení probíhající sezóny.

Holandský brankář se v posledních sezónách rozhodoval o své budoucnosti vždy na Vánoce, a zatímco se čeká na hráčovo potvrzení konce kariéry, Sir Alex se už připravuje na život bez něj.

‘‘Připravujeme se na to, že tato sezóna bude možná pro Edwina poslední,‘‘ řekl Boss na tiskové konferenci před utkáním se Sunderlandem, které se odehraje v neděli.

Na otázku, zda Edwin plánuje po ukončení aktivní fotbalové kariéry trénovat, Sir Alex odpovídá: ‘‘Určitě o něj zájem bude, protože má veliké zkušenosti, ale zatím jsme o tom nemluvili.‘‘

Anders Lindegaard, nová brankářská posila, začal již trénovat s týmem Manchesteru United a oficiálně bude moct hrát až od Nového roku.

Je velmi pravděpodobné, že se Edwin postaví mezi tyče v nedělním zápase proti Sunderlandu, ale Ferguson má spíše těžkou hlavu z jiných důvodů – několik hráčů opět onemocnělo. Týká se to Vidice, Naniho, Andersona, a Michaela Carricka.

Ferguson je však optimistický a říká, že kvarteto hráčů se do neděle uzdraví, ale zároveň připouští, že pro tým byl nakonec odložený zápas s Chelsea výhodou, protože se tito hráči alespoň stihnou v klidu vrátit na hřiště.

‘‘Skvělé je, že nám nepřibyly žádná zranění,‘‘ pokračuje Boss. ‘‘Jedinou výjimkou je Wes Brown, ale ten by měl být do víkendu v pořádku.‘‘

‘‘Momentálně se snažíme o to, aby se všichni hráči zbavili virového onemocnění, které začalo přibližně před osmi dny.‘‘

‘‘V neděli by už měl být Vidic s Andersonem k dispozici, což je skvělé. Carrick a Nani také chytili virus, ale doufejme, že budou taktéž připraveni. Všichni už však trénují.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.