Park Ji-Sung se chystá ukončit reprezentační kariéru

Kapitán jihokorejské reprezentace a hráč Manchesteru United Parj Ji-Sung chce příští měsíc po Asijském poháru ukončit reprezentační kariéru.

29letý křídelní hráč patří v Manchesteru United do základní sestavy a v posledním ligovém utkání proti Arsenalu se brankou podílel na vítězství Red Devils 1:0.

V posledních dvou sezonách měl ale Park zdravotní komplikace, které se mu často přihodily na reprezentačních srazech. I to je jeden z důvodů, proč se záložník chystá ukončit reprezentační kariéru.

"Ji-Sung už před MS v Jihoafrické republice uvedl, že po Asijském poháru ukončí reprezentační kariéru. Nyní nás tento Asijský pohár čeká a nevidím důvod, proč by si měl své rozhodnutí rozmyslet," řekl otec Park Ji-Sunga pro The Korea Times.

Park Ji-Sung debutoval v národním týmu na OH v Sydney roku 2000 a od té doby odehrál v národním dresu přes 90 utkání. Nyní ale chce dát šanci mladším hráčům. Tahouny jihokorejské fotbalové reprezentace by se měli stát Lee Chung-yong z Boltonu a Ki Sung-yong z Celticu Glasgow.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.