Evra: Vítězství jsme si zasloužili

Patrice Evra cítí, že si United plně zasloužili pondělní vítězství 1:0 ve večerní dohrávce proti Arsenalu.

Hlavička Ji-Sung Parka vynesla svěřence Sira Alexe zpět na vrchol tabulky s dvoubodovým náskokem na druhé a třetí místo, které momentálně drží Arsenal a Manchester City. United mají navíc ještě utkání s Blackpoolem k dobru.

Evra byl potěšen týmovým duchem, který hráči Manchesteru United ve včerejším utkání ukázali a nyní se těší na tento víkend, kdy je na programu venkovní zápas na Stamford Bridge s londýnskou Chelsea.

‘‘Toto vítězství je pro nás skvělé, ale my máme nyní před sebou utkání s Chelsea. Pokud se nám podaří ukázat stejný týmový duch, jako jsme předvedli v pondělí, myslím si, že můžeme vyhrát mnoho zápasů,‘‘ řekl Evra pro Sky Sports.

‘‘Ukázali jsme, že jsme silný tým. Arsenal byl však dobrým soupeřem a zejména poté, co jsme nevyužili šanci dát druhý gól, nás hodně zatlačili. Ale my jsme zůstali vzadu silní, disciplinovaní a bránili jsme společně jako tým.‘‘

‘‘S výsledkem jsme velmi spokojeni – všichni jsme byli na utkání naprosto soustředění a odhodlaní tvrdě pracovat. To je důvod, proč jsme si zasloužili vyhrát.‘‘

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.