Owen Hargreaves navštíví v Mnichově specialistu

Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves se bude ze zranění stehenního svalu léčit v Německu, kde začínal s profesionálním fotbalem.

Bývalý hráč Bayernu Mnichov začátkem listopadu nastoupil v základě sestavě United v ligovém utkání proti Wolves. Pro Hargreavese to bylo první utkání v základní sestavě po dvouleté pauze vynucené zraněním. Na hřišti ale záložník vydržel pouze šest minut, poté musel kvůli dalšímu zranění střídat.

"Má velkou prasklinu ve stehenním svalu, takže by mohl být mimo hru šest až osm týdnů. Pokud si hráč poraní stehenní sval a včas ze zápasu odstoupí, poté může být mimo hru tři až čtyři týdny. Bohužel, zde se jedná o nešťastnou prasklinu. Chystá se ke specialistovi do Mnichova," řekl Sir Alex Ferguson.

"Poranění stehenního svalu je pro Owena opravdu tvrdou ránou, protože před utkáním s Wolves dobře trénoval. Jeho trénink byl naprosto skvělý. Přestože s námi trénoval devět nebo deset dní, byli jsme přesvědčeni o tom, že jej můžeme nasadit do utkání s Wolves. Navíc několik hráčů mělo chřipku a jeden nebo dva hráči byli zranění. Je škoda, že to skončilo takhle."

"Všichni máme obavy o hráčovu budoucnost. Owen nehrál přes dva roky a byli bychom hodně naivní, kdybychom si mysleli, že jeho návrat bude bezproblémový. Chlapcovi se ale snažíme co nejvíce pomoci. Pro něj samotného je to velká výzva a chceme mu pomoci vrátit jej na úroveň, kdy stále bude moci hrát fotbal."

 

Connect with Facebook Connect with Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.