Ferguson chce Dannyho Welbecka zpátky na Old Trafford

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson opozornil Steve Bruce, že chce útočníka Dannyho Welbecka zpátky na Old Trafford.

20letý anglický útočník Danny Welbeck je do konce sezony na hostování v Sunderlandu a v poslední době hraje ve skvělé formě, když v minulých třech zápasech nastřílel čtyři branky.

Manažer Černých koček Steve Bruce se netajil tím, že by Dannyho Welbecka rád získal z Manchesteru United na trvalý přestup.

Manažer United Sir Alex Ferguson na tyto slova zareagoval tím, že je s hráčovou formou spokojen a na konci sezony jej chce mít zpátky na Old Trafford.

"Danny si vede skvěle a na konci sezony se vrátí z hostování do našeho týmu. Má velký talent, ale problém byl v tom, že nehrál moc zápasů. Museli byste zajít tak dva a půl roku zpátky, kdy Danny hrál v mládežnickém týmu čtyři a více zápasů po sobě. Měl problémy s růstem, co se týče síly a i proto tolik nehrál. Právě to jsem mu řekl minulou sezonu a poslal jsem jej na hostování do Prestonu," řekl Sir Alex Ferguson pro The People.

"Zde se ale zranil a musel podstoupit operaci kolene. V oblasti kolene a stehna tak ztratil svalovou hmotu. Nyní ale opět nabírá na síle. Po psychické stránce už je vyrovnaný a začíná nabírat svalovou hmotu. V utkáních proti Chelsea a Evertonu hrál velmi dobře."

 

Connect with Facebook Connect with Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.