Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování? To se dozvíte v tomto článku.

Tom Cleverley odehrál v dresu Wiganu dobré utkání a to i přesto, že jeho tým prohrál v Upton Parku s West Hamem 3:1. Cleverley v 86. minutě vstřelil první branku v dresu Latics, když krásnou střelou překonal brankáře Roberta Greena. Ještě předtím ale Tom pro svůj tým vybojoval pokutový kop, když jej fauloval domácí Danny Gabbidon, nicméně Mauro Boselli pokutový kop neproměnil.

V dobré formě v posledních zápasech hraje i mladý útočník Danny Welbeck. Ten ve víkendovém utkání proti Wolves poslal svojí čtvrtou brankou v posledních třech utkáních svůj tým do vedení, když se prosadil v 77. minutě utkání hlavičkou. Sunderland ale vedení neudržel a nakonec prohrál 3:2.

Senegalský útočník Mame Biram Diouf je v Blackburnu na hostování právě z Manchesteru United a proto nemohl nastoupit k vzájemnému utkání, které United vyhráli s přehledem 7:1.

Danny Drinkwater prožívá v Cardiffu City dobré období, ale porážce 2:1 od vedoucího QPR nedokázal zabránit. Danny nastoupil ve středu zálohy a po 57 minutách byl vystřídán Jasonem Koumasem.

Belgický obránce Ritchie De Laet odehrál v dresu Prestonu North End 87 minut v utkání proti Millwallu. Utkání skončilo bezbrankovou remízou a De Laet tak pomohl domácímu týmu udržet čisté konto, což je určitě úspěchem, jelikož svěřenci Darrena Fergusona obdrželi v 18 zápasech už 38 branek. Další hráč na hostování z Manchesteru United Matthew James do utkání nebyl vůbec nominován.

Záložník James Chester, který z United hostuje v Carlisle United, svojí brankou pomohl týmu k vítězství nad Tamworthem v druhém kole FA Cupu 3:2. James Chester vstřelil vítěznou branku utkání v 90. minutě, když se ujala jeho hlavička. Ještě předtím byla jeho dobrá hlavička odvrácena z brankové čáry. V 3. kole FA Cupu se Carlisle střetne s Torquay United.

Nicky Ajose nastoupil rovněž v utkání FA Cupu v dresu Bury proti Peterborough United. Domácí byli po porážce 1:2 vyřazeni ze soutěže. Svůj tým mohl zachránit deset minut před koncem Ajose, jehož povedenou střelu vytáhl nad břevno brankář Joe Lewis.