Lindegaard zpečetil přestup na Old Trafford

Manchester United zkompletoval přestup dánského brankáře Anderse Lindegaarda na Old Trafford.

V posledních měsících bylo s Manchesterem United spojováno spoustu fotbalových brankářů. Nejvíce se mluvilo o možném příchodu španělského gólmana Davida De Gey či italského brankáře Gianluigiho Buffona. Sir Alex Ferguson ale nakonec vsadil na Lindegaarda.

Dánský brankář minulý týden prošel na Old Trafford zdravotními testy a v novém působišti podepsal kontrakt do roku 2014. Přestupová částka nebyla zveřejněna. Lindegaard už sice začal s United trénovat, ale nastoupit bude moci až od 1. ledna, kdy se otevře přestupové okno.

"Anders je jedním z nejlepších mladých fotbalových brankářů. V Manchesteru United se vždy díváme do budoucna a Anders je skvělým brankářem, který může být ještě lepší. Nyní bude s týmem trénovat, což pro něj bude důležité období, aby si zvykl na nové spoluhráče," řekl Sir Alex Ferguson na adresu 26letého brankáře.

"Přestup do Manchesteru United je sen, který se stal skutečností. Tento klub je v Dánsku velmi vážený, takže to je velká čest přijít do takového klubu. Těším se, že budu hrát a trénovat s některými nejlepšími hráči na světě. Nemůžu se dočkat, až budu součástí tohoto týmu. Chci přispět k tomu, aby byl tento tým na špici", řekl Lindegaard.

 

Connect with Facebook Connect with Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.