Usain Bolt touží po kariéře v United

Po skončení své atletické kariéry by Usain Bolt rád okusil dráhu profesionálního fotbalisty a jeho sen je zahrát si za Manchester United.

Jamajský fenomenální sprinter Usain Bolt již párkrát řekl, že by chtěl vyzkoušet kariéru profesionálního fotbalisty, poté co odejde z atletiky, sní o tom že by chtěl hrát za Manchester United.

"Chtěl bych se skusit stát profesionálním fotbalistou, na konci mé atletické kariéry,"
řekl trojnásobný olympijský vítěz pro francouzskou televizní stanici Canal +.

"Skončím s atletikou ve věku 30 let. Pokud bych dostal možnost hrát za některý tým, a to i za jeden z menších týmů v Premier League či nižší anglickou ligu, tak bych toho určitě využil. Chtěl bych zjistit, jestli na to vůbec mám."

"Rád bych hrál delší dobu. Chtěl bych to zkusit a uvidíme, jestli by jsem mohl být dobrý."

Bolt se svěřil, že je zapřisáhlý fanoušek "Red Devils" a jeho sen je, kdyby si někdy mohl zahrát po boku jeho hrdinů na Old Trafford.

"Bylo by mi ctí hrát s Waynem Rooneym a ostatními hráči z United," uvedl. "Když jsem se s nimi setkal poprvé, byl jsem velmi poctěn a bylo pro mě překvapením, že věděli, kdo jsem. Byl to pro mě nádherný pocit."

Držitel světového rekordu na 100m, 200m a 4x100m dále říká, že by sám sebe viděl nejradši hrát v záloze nebo na pozici útočníka.
 "Ale mnozí mě říkají, že bych měl hrát jako křídlo, protože jsem rychlý."

Bolt Bolt Bolt

 

Connect with Facebook Connect with Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.