Velké věci brzy přijdou

United zatím v této sezóně jen zřídka – a pokud vůbec – dosáhli své vrcholné herní formy. Ale Javier Hernandez, který pomohl United k dotáhnutí se v tabulce na první Chelsea s 28 body, ukazuje, že od něj můžeme očekávat velké věci.

Obrana United je stále pevnější, zatímco rotování hráčů na útočných postech během sezóny vytváří výborné podmínky pro klíčové zimní období v Premier League.

‘‘Posledních několik měsíců bylo pro nás obtížných, ale všichni moji spoluhráči včetně mě říkají, že velké věci ještě přijdou,‘‘ řekl Hernandez pro MUTV.

Mladý mexický útočník si zatím počíná na hřišti výborně a je schopný dávat góly jednak jako člen základní jedenáctky, ale také jako striker z lavičky. Proti Wiganu nastoupil znovu ke konci utkání a svým sedmým gólem v sezóně zpečetil výhru United 2:0.

‘‘Důležité je, že jsme vyhráli a bodově se v tabulce dotáhli na Chelsea,‘‘ dodal Chicharito. ‘‘Je pro nás dobré, že Chelsea i Arsenal ztratili body. My chtěli 3 body a bylo to pro nás lehčí v tom, že Wigan dostal dvě červené karty.‘‘

Hernandez byl na hřiště poslán s jasným úkolem – zabezpečit vedení. Znepokojující však může být, že United po jeho příchodu dokázali vstřelit proti devíti hráčům jen jediný další gól.

‘‘Mohla to být pohodlnější výhra, protože jsme měli mnoho šancí,‘‘ řekl. ‘‘Byl jsem velmi potěšen, že jsem skóroval, ale hlavní věc jsou 3 body, které jsme získali.‘‘

 

Connect with Facebook Connect with Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.