Videoreview: Reprezentace 17.11.

Někteří „Rudí Ďáblové“ měli reprezentační povinnosti. Pojďme si zhrnout výsledky zápasů ve kterých nastoupili naši hráči…

Portugalsko vs. Španělsko 4:0 (Lisabon)

V tomto zápase Nani odehrál 88. minut a pomohl svému týmu porazit Španělsko.

Statistika zápasu

Anglie vs. Francie 1:2 (Londýn)

V základní sestavě proti Francii nastoupil Rio Ferdinand, ale po 45. minutách hry byl vystřídán. Chris Smalling si bohužel nezahrál ani minutu.

Severní Irsko vs. Maroko 1:1 (Belfast)

Johny Evans do zápasu nezasáhl.

Bulharsko vs. Srbsko 0:1 (Sofia)

Stoper United Nemanja Vidič odehrál 66. minut. Jeho tým zvítězil na bulharské půdě 1:0 po góle Žigiče z 80. Minuty.

Irsko vs. Norsko 1:2 (Dublin)

V dresu Irska se nám představil John O´Shea, který odehrál celých 90 minut zápasu.

Mladší výběr 21,18,17
Kiko Macheda střelil v zápase „21“ obě branky svého týmu a tak se výrazně podílel na vítězství proti Turecku. Gabriel Obertan si zahrál 45. minut proti výběru Francouzské „21“. V zápase mezi výběrem Srbska „21“ a Norska „21“ si nezahrál ani Magnus Einkrem. Z výběru Anglické „18“ nastoupil Ravel Morrison a Tom Thorpe, první jmenovaný odehrál 81. minut a druhý jmenovaný celý zápas. Oba se podíleli na vítězství 3:0 proti Polsku.