Ako sa darilo hráčom na hosťovaní?

Počas letného prestupového obdobia bola početná skupinka hráčov Man Untied, preradených na hosťovanie do iných anglických klubov v Premier League, nižšej anglickej Championship, či League One. Ako sa týmto hráčom darilo počas uplynulého víkendového kola sa dozviete z nasledujúceho článku…

Tom Cleverley (Wigan Athletic )* V 13. kole ang. PL nastúpil  Wigan na domácom trávniku proti West Bromwichu Albion. Tom odohral za svoj tím celých 90. minút stretnutia. Zápas sa nakoniec skončil výhrou domácich. WBA. sa po tomto zápase ocitol so šestnástimi bodmi na dvanástej priečke ligovej tabuľky. Spolu so Stoke, FC. Liverpoolom tak majú zhodne po 16 bodov. Wigan sa aj napriek tejto výhre, zatiaľ prediera domácou ligou len veľmi ťažko o to viac ho tak môže mrzieť fakt, že v najbližšom kole, bude mať situáciu značne skomplikovanú.  Na domácom štadióne ho v sobotňajšom 14. kole privíta Man United. *Premier League, Wigan Athletic vs. West Bromwich Albion (1:0)*

James Chester (Carlisle United)* Odohral v zápase celých 90. minút. V 57. minúte stretnutia skóroval a podieľal sa tak na konečnej výhre Carlisle nad  Southamptonom, (3:2). Domáci si tak do tabuľky odniesli ďalšie cenné tri body a aktuálne im v League One patrí s 26. bodmi, štvrté miesto. *League One, Carlisle vs. Southampton (3:2)*

Danny Welbeck (F.C Sunderland)* V nedeľňajšom stretnutí 13. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže prišiel londýnsky veľkoklub FC Chelsea o jedenásť duelov trvajúcu neporaziteľnosť, keď Sunderlandu šokujúco podľahol (0:3). Konečnú tragédiu pre domácich priklincoval v záverečných minútach stretnutia, práve kmeňový hráč Manhcestru United, Danny Welbeck. V 90. minúte bol následne za búrlivého potlesku hosťujúcich divákov vystriedaný. „Čierne mačky“ sa tak po uplynulom a pre nich veľmi vydarenom kole, ocitli na sympatickom šiestom mieste v tabuľke a spolu s Boltonom a Tottenhamom, majú na konte 16 bodov. FC Chelsea sa  aj napriek dvom víkendovým prehrám, ešte stále nevzdáva svojho vedúceho postavenia na špici tabuľky. *Premier League,  FC Chelsea vs. FC Sunderland (0:3)*

Hráči kt. do zápasov nezasiahli:

Mamé Biram Diouf (Blackburu Rovers)*(Premier Lague, Tottenham H vs. Blackburn 4:2)- na lavičke

Danny Drinkwater (Cardiff City)* (Championship, Scunthorpe vs. Cardiff 2:4)- na lavičke

Cameron Stewart (F. CYeovil Town )* (League One, Yeovil vs. Dagenham a Red. 1:3)- do zápasu nezasiahol

Oliver Gill a Reece Brown (Bradford City)*(League Two, Wycombe vs. Bradford 1:0)- do zápasu nezasiahli