Děkujeme, Sire Alexi …

Určitě je každému jasné, že bych mohl takovýto článek psát každý den. Proč? Protože Manchester United má to štěstí, že ho trénuje nejspíše nejlepší a nejúspěšnější manažer, který kdy ve fotbalovém světě působil. Ale právě dnes je den vhodný k přeložení krátkého poděkování od fanoušků Manchesteru United – důvod se dozvíte v tomto článku.

 

 

 

Nejdříve překlad poděkování od anglických fans:

Sire Alexi Fergusone, děkujeme Vám za to, že děláte náš život šťastnějším a lepším. Děkujeme Vám za ukončení temných let, za Erica Cantonu, za Nou Camp ’99, za Ryana Giggse, za 11 titulů, za udržování tradice klubu, za víru v mladé hráče, za skvělý fotbal, za vítězné branky v posledních minutách, za stálé udržování kvality týmu, za Moskvu, za Paula Scholese, za Treble, za slzy radosti a za všechno mezi tím.

Posledních přibližně 20 let bylo pro nás, Rudé Ďábly, zatraceně skvělých, takže Vám k Vašemu 24. výročí přejeme vše nejlepší, Sire Alexi!

Všichni fanoušci za Vámi stojíme …

 

Pokud jste si toto poděkování přečetli a stále ještě tápete, vše vysvětlím. Sir Alex Ferguson totiž právě dnešního dne, 6.11.2010, oslavuje 24. výročí na lavičce našeho milovaného klubu – Manchesteru United. Je to opravdu něco neuvěřitelného, protože mít po dobu 24 let stále chuť k trénování a dost motivace k tomu, aby ji dokázal stále předávat hráčům, to musí být neuvěřitelně namáhavé a těžké.

Osobně se taktéž ztotožňuji s poděkováním anglických fans Manchesteru United a musím také sám pro sebe říct: ‘‘Děkuji, Sire Alexi.‘‘

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.