Luis Nani zmešká zítřejší utkání s Wolves

Ryan Giggs a Darren Fletcher by měli být k 11. kole Premier League plně k dispozici. Záložník Nani ovšem do utkání s Wolves s největší pravděpodobností nezasáhne.

Informace o zdravotním stavu jednotlivých hráčů poskytl asistent manažera Mike Phelan. Sira Alexe Fergusona totiž postihlo virové onemocnění, které taktéž zapříčinilo absenci některých hráčů v utkání s tureckým Bursasporem.

Darona Gibsona trápí zranění většího rozsahu, tudíž do zítřejšího zápasu s jistotou nezasáhne. Mike Phelan také uvedl, že pátečního tréninku se nezúčastnili dva hráči. Zda se objeví v utkání zhodnotí Phelan až zítra ráno.

Velšský záložník Ryan Giggs utrpěl v utkání s West Bromwichem (16. října) zranění podkolenní šlachy a od té doby se v sestavě Rudých ďáblů neobjevil. Nedávno se ovšem vrátil zpět k tréninku.

Ryan započal svou přípravu na sobotní klání, ale zda se zítra objeví v sestavě stále ještě nevíme,“ uvedl Phelan. „Uvidíme jak se mu bude dařit na tréninku.

Pravděpodobnější se zdá být start Fletchera, který si ve středečním střetnutí přivodil zranění lehčího kalibru. „Zda bude Darren připraven k utkání zjistíme až ráno.

Méně pozitivní zprávy se týkají Portugalce Naniho. Záložník si stejně jako Fletcher přivodil zranění v Turecku, kde musel být díky nataženému tříslu po necelé půlhodině vystřídán. Do zápasu s Wolves s největší pravděpodobností nezasáhne, ale ke středečnímu derby se Citizens by již měl být připraven.

Možnost, že Nani nastoupí proti Manchesteru City, zde jistě je. Včera oznámil, že se cítí velmi dobře. Budeme se s vypětím všech sil snažit, aby mohl proti City hrát.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.