Los čtvrtfinále Carling Cupu 2010/2011

Dnes bylo nalosováno čtvrtfinále Carling Cupu neboli anglického ligového poháru. Ve hře už je tedy pouze 8 anglických týmů. Důvod proč je zde tento článek přidán, je ten, že jedním z účastníků čtvrtfinále je také tým Manchesteru United, který se do této fáze dokázal probojovat a hrdě tak kráčí za obhajobou této trofeje. Naše hráče čeká v dalším kole londýnský tým West Hamu United.

Manchester United si ve 4. kole Carling Cupu poradil na domácím hřišti s Wolverhamptonem Wanderers, když svého soupeře udolal 3:2. To našemu týmu zaručilo postup do další fáze na cestě za touto trofejí, kterou Rudí Ďáblové v ročníku loňském i předloňském vyhráli a jdou si tak pro třetí zisk tohoto poháru v řadě.

Ve čtvrtfinále čekají Red Devils Kladiváři. West Ham United je aktuálně posledním týmem tabulky Premier League, nicméně pohárovými zápasy Carling Cupu zatím prochází bez zaváhání. Tým Hammres porazil ve 2. kole Oxford United 1:0, poté si ve 3. kole dokázal poradit ve venkovním duelu se Sunderlandem 1:2 a tuto středu na domácím stadionu udolal ve 4. kole Stoke City 3:1 v prodloužení.

Čtvrtfinálový zápas s West Hamem United odehrají hráči Manchesteru United na hřišti svého soupeře, což není nikde jinde než v Londýně na Utpon Parku.

Kompletní los čtvrtfinálových dvojic Carling Cupu pro ročník 2010/2011 vypadá následovně:

Arsenal vs. Wigan Athletic

Birmingham City vs. Aston Villa

West Ham United vs. Manchester United

Ipswich Town vs. West Bromwich Albion

Všechny duely by měly být podle plánu odehrány v úterý 30. listopadu.

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.