Zprávy o našich zraněných hráčích

Krátký sourh zpráv o zranění našich hráčů v rozhovoru se Sirem Alexem Fergusonem, který je ale zároveň potěšen sílou a výkony týmu a to i přes to, že stále nemůže naplno využít některé hráče, jako jsou mimo jiné třeba Ryan Giggs, Owen Hargreaves nebo Wayne Rooney, kteří svému týmu budou ještě nějaký čas chybět.

Wayne Rooney, jenž po intenzivních spekulacích o jeho setrvání na Old Trafford a dlouhých jednáních s vedením United nakonec minulý týden podepsal nový pětiletý kontrakt, bude týmu chybět další zhruba tři týdny. V současné době se totiž stále zotavuje ze svého zranění kotníku a bylo mu doporučeno odpočívat. Rooney si kotník poranil v tréninkové přípravě 18. října a původně to pro něj mělo znamenat asi třítýdenní absenci, ale nyní to vypadá, že se mu doba, než bude moci týmu pomoci přímo na hřišti, ještě o jednou tolik prodlouží, jelikož se mu zranění nelepší a podle nejnovějších zpráv by měl tedy přijíti městské derby s Citizens 10. listopadu.

„Waynovi bude ještě delší dobu trvat, než si zahraje nějaký zápas, protože v tuto chvíli je stále zraněn. Než se ukázalo, že bude chybět ještě déle, chodil na léčby a cvičení, ale my jsme nakonec rádi, že si může alespoň odpočinout.“

A když se redaktoři pro stránky manutd.com Sira Alexe Fergusona zeptali, jestli stále platí, že bude mimo hru tři týdny, dodal:

„Myslím si, že to může být ještě déle.“

Takže uvidíme, ale podle těchto vyjádření je patrné, že Waynův kotník potřebuje mnohem důkladnější léčbu než doposud.

Nicméně rostoucí forma Javiera Hernandéze s každým odehraným zápasem je výbornou adekvátní náhradou při nepřítomnosti Rooneyho a Sir Alex cítí, že je jeho tým při jeho i absenci jiných hráčů stále dosti silný.

„Další zprávy, které víme o našich ostatních zraněných hráčích, jenž Vám mohu říci, se týkají Ryana Giggse a Michaela Owena,“ pokračoval Sir Alex Ferguson.

„Ryan by se měl tohle pondělí vrátit k přípravě a začít opět trénovat. Myslím, že jeho zranění se lepší a Giggs se pomalu uzdravuje. Za to Michael Owen si bohužel obnovil zranění podkolenní šlachy během tréninku. Týmu tak bude chybět čtyři až pět týdnů, což je opravdu velké zklamání jak pro nás tak i pro něho.“

„Owen Hargreaves se také stále ještě zotavuje se svého dlouhodobého zranění a s jeho návratem v příštích několika týdnech počítat nemůžeme. Owen dosahoval velmi dobrých výsledků, když se vrátil k týmu po své rekonvalescenci, ale zdá se, že nyní je zpět tam, kde byl a bude se muset ještě léčit. Ale hráči jsou v tuhle chvíli pouze zranění a brzy se vrátí. My máme v současné době naštěstí dost silný tým a doufáme, že to tak zůstane,“ ukončil rozhovor na tiskové konferenci Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.