Luis Nani před zítřejším utkáním

Ve formě hrající záložník Manchesteru United Luis Nani se v zítřejším utkání s Tottenhamem utká tváří v tvář neméně kvalitnímu Garethu Baleovi.

Portugalský křídelník vstoupil do právě probíhající sezony velmi impozantně. Prozatím zaznamenal čtyři branky ve všech soutěžích a připsal si sedm asistencí pouze v nejvyšší anglické lize. Na straně druhé, hvězda Spurs Gareth Bale se radovala šestkrát ve všech soutěžích, včetně hattricku v nedávném střetnutí Ligy mistrů, ve kterém Tottenham nestačil na italský Inter Milán a prohrál 3:4.

Tito dva hráči by zítra jistě měli patřit k ozdobám utkání a Nani uvedl, že z velkých zápasů rozhodně nahnáno nemá. Tomu nasvědčuje i fakt, že proti Kohoutům se v minulosti prosadil již dvakrát.

Velké zápasy jsou pro velké hráče,“ uvedl Portugalec před zítřejším střetnutím. „Jistě uvidíme to nejlepší, co dané týmy ve svých řadách mají a důležitým aspektem bude i to, jestliže se předvedete v lepším světle než hráči ostatní.

Tottenham je velmi kvalitní mužstvo a jak my tak Spurs budeme usilovat o zisk tří bodů. Od doby, co hraji za United, tak jsme si v zápasech s Kohouty vedli nadmíru dobře. Takže doufáme, že zítra tomu nebude jinak.

Na Old Trafford nás jistě čeká zajímavá bitva dvou kvalitních celků, nicméně Nani před hrozbou v podobě Spurs stres necítí. Ba naopak, Nani míní, že Tottenham by se měl bát jeho. „Hru proti dobrým hráčům si užívám. Nejdůležitější věcí ale je, abych se zaměřil sám na sebe. Na protihráče se snažím nemyslet. Záleží pouze na tom, jestli hraji dobře a jestli můj tým vyhrává.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.