Nani podpořil svého kolegu Andersona

Luis Nani věří, že jeho spoluhráč a kamarád Anderson půjde v jeho šlépějích a taktéž se stane důležitou personou na Old Trafford.

Oba hráči přestoupili do Manchesteru United z portugalské ligy v roce 2007. Jak na Naniho, tak na Andersona byla kladena vysoká očekávání. Luis zaznamenal od svého příchodu obrovský progres a v letošní sezoně patří ke klíčovým hráčům Rudých ďáblů. Nyní doufá, že se jeho brazilskému spoluhráči podaří totéž.

Všichni jsme si vědomi, jakých kvalit Anderson dosahuje,“ uvedl Nani pro oficiální stránky Manchesteru United. „Měl obrovskou smůlu, když si přivodil zranění zrovna v době, kdy začínal prokazovat své kvality.

V únoru tohoto roku utrpěl Andy v utkání s West Hamem poranění křížových vazů a na nějakou dobu si musel od fotbalu opět odpočinout. Od chvíle jeho návratu, ale prokazuje, že na to stát se klíčovým mužem na Old Trafford rozhodně má. Podle portugalského záložníka ještě Anderson neukázal zdaleka vše.

Víme, že je skvělý hráč. Je silný, velmi chytrý a pro náš tým může být velmi užitečný. Navíc oplývá silným charakterem, který vám nesmí v tomto klubu chybět. Ničeho se nebojí a žádný míč pro něj není ztracený. V Manchesteru United se může stát nenahraditelným.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.