Smalling: “Můžeme získat Carling Cup“

Chris Smalling říká, že poté, co z Carling Cupu vypadlo hodně velkých favoritů, mají United velikou šanci vyhrát tento pohár potřetí za sebou.

United vyhráli tuto soutěž v obou posledních sezónách a poté, co ve třetím kole vypadli týmy jako Chelsea, Manchester City a Liverpool, jsou velkými favority na zisk Carling Cupu ještě jednou.

‘‘Když se podíváte na týmy, které vypadly, není divu, že si na zisk věříme,‘‘ řekl Smalling pro United Review.

‘‘Když jsme se vraceli autobusem ze Scunthorpe, nemohli jsme uvěřit tomu, že City a Chelsea vypadli. Poté jsme se ještě dívali na Liverpool, který prohrál na penalty. Všichni cítíme, že je to pro nás dobrá příležitost k tomu, abychom vyhráli pohár znovu a ostatně je to také náš cíl.‘‘

Mladý obránce vstřelil svůj první gól za United právě v posledním utkání Carling Cupu proti Scunthorpe United a ‘rezervoval‘ si své místo v sestavě na čtvrté kolo, které se hraje dnes proti Wolverhamptonu na Old Trafford.

Smallinga čeká proti hráčům trenéra Micka McCarthyho těžký test, ale on sám říká, že hráči jsou odhodláni k využití výhody domácího prostředí.

‘‘Wolves jsou další tým z Premier League, takže si myslím, že se nemají čeho bát. Ale doufejme, že je dokážeme porazit a projít do dalšího kola,‘‘ dodal.

‘‘Tento klub ještě nikdy v historii nevyhrál tuto soutěž třikrát za sebou – toto nám dnes manažer zdůraznil a já doufám, že v tom budu moct co nejvíce pomoci. Vyhrát trofej v mé první sezóně by bylo fantastické…‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.