Manchester United vyzkouší thajského brankáře

Manchester United vyzkouší thajského brankáře Kawina Thammasatchanan, který sní o tom, že na Old Trafford nahradí Edwina Van der Sara.

20letého brankáře Manchesteru United doporučila legenda tohoto klubu Bryan Robson, který momentálně trénuje národní tým Thajska. Thammasatchanan už v reprezentaci odchytal sedm utkání a Bryan Robson je s jeho výkony nadmíru spokojen a právě proto jej doporučil anglickému týmu, který jej vyzkouší.

"Jestliže si myslím, že thajští fotbalisté mají šanci hrát v Evropě, potom nevidím důvod, proč bych o tom nemohl říct svým kamarádům v Manchesteru United. O Kawinovi jsem mluvil s trenérem brankářů Ericem Steelem. Je mladý a rozhodně má potenciál stát se světovým brankářem," řekl Bryan Robson pro Bankok Post.

Samotný Kawin Thammasatchanan je samozřejmě nadšený z toho, že bude v Manchesteru United na zkoušce, ale v budoucnu by zde rád nahradil Edwina Van der Sara, který po sezoně pravděpodobně ukončí fotbalovou kariéru.

"Těším se, že půjdu do Manchesteru United. Van der Sar je jeden z nejlepších brankářů na světě a je jedním z mých idolů. Mým snem je jednou ho nahradit v Manchesteru United," řekl Thammasatchanan.

Thajský brankář je ve své zemi opravdu považován za velký talent. Svojí kariéru Kawin Thammasatchanan začal v Raj Pracha, ale brzy přestoupil do Muang Thong United, kterému hned ve své první sezoně v nejvyšší thajské fotbalové soutěži pomohl k zisku titulu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.