Rooney přijal novou smlouvu!

Bomba k pátečnímu obědu. Wayne Rooney souhlasil s novou smlouvou, která vyprší až v roce 2015!!!

Sir Alex k celé sáze kolem Rooneyho odchodu či setrvání prohlásil: "Byl to velmi těžký týden plný jednání, dohadů a spekulací. Nicméně já stále říkal, že Rooney má dveře stále otevřené a jsem proto velmi rád, že se rozhodl spojit svoji budoucnost právě s Manchesterem United."

"Občas, když jste v klubu jakým je Manchester United, ani si neuvědomíte, co všechno to vlastně znamená. Myslím si, že události posledních dnů pomohly Waynovi prozřít a pochopit. Myslím, že teď už Wayne chápe, co znamená být součástí Manchesteru United."

"Jsem rád, že přijal výzvu stát se učitelem mladších hráčů, kteří vedle něj fotbalově vyrůstají. Zároveň tak přijal možnost a vlastně i odpovědnost stát se jednou z největších postav v historii klubu."

"Jsem si také naprosto jistý, že všichni hráči, funkcionáři a další lidé kolem Wayna mu teď vyjádří svoji všestrannou podporu. To mu také pomůže vrátit se tam, kde byl minulou sezónu – tedy na vrchol."

A jak se k celé věci vyjádřilo "zlobivé dítě" Wayne?

"Jsem šťastný, že jsem podepsal novou smlouvu s United. V posledních dnech jsem absolvoval mnoho rozhovorů s manažerem i vedením klubu a bylo mi stále otloukáno o hlavu, že Manchester je můj domov a že sem patřím. Ve středu jsem prohlásil, že Sir Alex je génius a člověk, kterému hodně dlužím. Především kvůli němu zůstávám v Manchesteru."

"Podepsal jsem také proto, že věřím, že manažer, hráči, funkcionáři i majitelé udělají vše proto, aby Manchester United zůstal klubem, který vyhrává trofeje a může být pyšný jak na svoji minulost, tak ale také na svoji současnost."

"Je mi jasné, že fanoušci musejí být zklamáni z toho, co si v posledních dnech přečetli na stránkách novin.  Ale celá moje pozice byla značně ovlivněna mojí obavou, co bude v budoucnu.  Fanoušci za mnou vždy stáli, takže věřím, že tomu bude tak i nadále," uzavřel čerstvý držitel kontraktu, který vyprší 30.6.2015…

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.