Sir Alex Ferguson před utkáním s Bursasporem

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson rozumí kritice, která se snesla na hráče United po posledních výkonech. Ferguson ale doufá, že dnes proti Bursasporu se dá všechno do pořádku.

Manchester United sice v této sezoně ještě neprohrál, nicméně i přesto dostává více branek, než obvykle. V každém zápase obdrží průměrně více než jednu branku. United už šest zápasů v této sezoně remizovali, z toho třikrát už vedli.

"Kritiku musíme přijmout. S našimi výkony nejsme spokojeni. Naštěstí se to přihodilo na začátku sezony. Máme před sebou ještě dlouhou cestu a po Vánocích se nám vždycky daří více. Ale s hráči, které máme, a s jejich zkušenostmi bychom si měli v obraně počínat lépe," řekl Sir Alex Ferguson na úterní tiskové konferenci.

Manchester United je momentálně v tabulce Ligy mistrů na prvním místě a v dnešním utkání přivítá poslední tým tabulky, turecký Bursaspor.

"V minulosti byly tyto dvojzápasy vždy důležité. Navíc vítězství proti Valencii nás pasovalo do dobré pozice. Nyní bychom ale chtěli vyhrát následující dva zápasy a chceme začít už ve středu."

Irský obránce John O’Shea je připraven z následujících dvou zápasů proti Bursasporu získat maximum bodů. V případě dvou výher by totiž měl Manchester United deset bodů, což by pravděpodobně stačilo k postupu do vyřazovací části soutěže.

"Máme čtyři body a čeká nás domácí utkání. Chceme získat deset bodů co nejdříve," řekl John O’Shea.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.