Wayne Rooney dnes hrát nebude

Anglický útočník Manchesteru United Wayne Rooney bude chybět v dnešním utkání Ligy mistrů proti Bursasporu. 24letý hráč si na včerejším tréninku poranil kotník.

Wayne Rooney musel být na včerejším tréninku odnesen na nosítkách poté, co si poranil kotník. Zmešká tak dnešní utkání Ligy mistrů proti tureckému Bursasporu a uvidíme, zdali se stihne dát do pořádku na nedělní ligové utkání proti Stoke City.

Wayne Rooney sice chce Manchester United opustit, ale i přesto Sir Alex Ferguson s ním i nadále počítá do základní sestavy a věří, že se mu podaří hráče přesvědčit, aby zůstal.

"Zaprvé musím zmínit, že jsem s Waynem Rooneym neměl nikdy žádný konflikt. V utkání proti Rangers si poranil kotník a pak bylo jasně vidět, jak kulhá. On sám to potvrdil v rozhovoru pro Sky. Proto jsem ho, i na základě špatné formy, vynechal ze zápasu se Sunderlandem, aby si pořádně odpočinul na další utkání. Dali jsme mu deset dní odpočinku, aby mohl hrát za Anglii. Myslel jsem si, že zápas ve Wembley by jej mohl nakopnout a mohl by se dostat zpět do formy," řekl Sir Alex Ferguson ohledně toho, že Rooneyho nechal schválně odpočívat a to i přesto, že byl zdravotně v pořádku a mohl nastoupit.

V dnešním utkání proti Bursasporu nebudou hrát ani anglický útočník Michael Owen a obránce Jonny Evans. Michael Owen má drobnější zdravotní problémy s tříslem a mimo hru bude ještě zhruba deset dní, zatímco Jonny Evans má problémy s kyčlí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.