Ferguson: Rooney chce z Manchesteru United odejít!

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že útočník Wayne Rooney chce z Old Trafford odejít.

Sir Alex Ferguson potvrdil, že měl schůzku se samotným Rooneym a jeho agentem. Zde pak 24letý hráč uvedl, že nehodlá podepsat nový kontrakt a chce novou výzvu.

V posledních dnech se začalo hodně spekulovat o Rooneyho možném odchodu poté, co nemá s manažerem United nejlepší vztahy. Rooney se navíc potýká s mizernou výkonností. Nyní tak vše nasvědčuje tomu, že hráč z Old Trafford v lednu skutečně odejde.

Největší zájem o hráčovi služby má údajně Real Madrid, Barcelona, Chelsea a Manchester City. Samotný Ferguson ale uvádí, že se s Rooneym nijak výrazně nepohádal a pokud bude chtít zůstat, klidně může. Je ale pravděpodobnější, že hráč odejde za větší sumu peněz.

"David Gill začal počátkem léta jednat s jeho agentem o nové smlouvě. Tyto jednání pokračovaly pro MS. 14. srpna jsem byl ve své kanceláři, když mi David zavolal, že Rooney nový kontrakt nepodepíše. Byl jsem v šoku. Pár měsíců předtím říkal, že je v největším fotbalovém klubu. Požádal jsem o novou schůzku, na které mi zopakoval, co říkal jeho agent – že chce odejít," řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.