Giggs si obnovil zranění

Vypadá to, že se United budou muset obejít bez Ryana Giggse delší dobu, protože si v sobotním utkání obnovil zranění podkolenní šlachy, které si poprvé přivodil v září proti Boltonu Wanderers.

Giggs byl donucen odstoupit ze zápasu proti West Bromwich Albion krátce před poločasem a v druhém poločase United velmi vážně chyběl.

Šestatřicetiletý křídelník trénoval celý týden a vypadal, že už se svého zranění podkolenní šlachy zbavil, ale bohužel si ho obnovil a bude muset být opět nějakou dobu bez fotbalu.

‘‘Ztráta Ryana jako křídelníka, je pro nás velmi těžká,‘‘ řekl Sir Alex. ‘‘Znovu si obnovil své zranění. Zranil se už proti Boltonu, ale poté týden trénoval a dařilo se mu dobře, ale nyní bude potřebovat delší čas na zotavení.‘‘

Giggsův odchod ze hřiště mělo na hru United velký vliv, protože na lavičce nebyl žádný typický křídelník, který by ho nahradil.

‘‘Po Giggsově odchodu jsme měli velký problém,‘‘ vysvětlil Boss. ‘‘Neměli jsme na lavičce hráče, který by správně zaskočil na křídle. Bébé se zranil, takže ani on nemohl – už je OK, ale my se ho v utkání rozhodli šetřit.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.