Crerand: “Wayne potřebuje vás!“

Paddy Crerand říká, že podpora fanoušků na Old Trafford v zápase proti West Bromu může inspirovat Wayna Rooneyho k návratu do jeho nejlepší formy.

Legenda Rudých Ďáblů, Paddy Crerand, je přesvědčen, že právě masivní podpora fanoušků je klíčem k znovunalezení formy Wayna Rooneyho, která z něj dělala jednoho z nejnebezpečnějších útočníků světa.

‘‘Wayne momentálně není v dobrém rozpoložení, takže pro něj zápas s West Bromem bude velmi důležitý,‘‘ řekl Crerand pro MUTV.

‘‘Zápas Anglie proti Černé Hoře si chtěl Wayne Rooney vzít pod svoji taktovku, ale úplně se mu to nepovedlo. Dobře, nehrál sice nějak skvěle, ale to ostatní také ne.‘‘

‘‘Teď bude hrát na Old Trafford a fanoušci budou stát za ním. On potřebuje pomocnou ruku a my všichni doufáme, že se jí dočká.‘‘

Přesto, že se 24-letý útočník trefil v této sezóně zatím pouze jednou – z penalty proti West Hamu – Crerand věří, že se už brzy dostane zpět do střelecké pohody.

‘‘Sobotní utkání je perfektní příležitost pro Wayna k vstřelení gólu a já bych chtěl vyzvat všechny fanoušky United, aby za ním stáli a podporovali ho ještě více, než obvykle,‘‘ řekl Paddy.

‘‘Pro hráče je velmi snadné ztratit důvěru fanoušků, ale on se bude cítit o 100 procent lépe, když se ukáže na Old Trafford a uslyší své jméno v chorálech zpívaných fanoušky United.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.