Cleverley se v lednu vrátí na Old Trafford

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson prozradil, že záložník Tom Cleverley by se mohl v lednu vrátit na Old Trafford z hostování ve Wiganu.

21letý anglický hráč se v srpnu přesunul na DW Stadium na hostování, nicméně Sir Alex Ferguson je přesvědčen o tom, že hráč už bude v této sezoně připraven bojovat o místo v sestavě Rudých ďáblů.

"V lednu pravděpodobně povoláme Toma zpátky. Bude z něj úžasný fotbalista, opravdu se mi líbí. Slyšel jsem fanoušky, jak se začali o Tomovi bavit. A myslím si, že po právu, protože by mohl být špičkový fotbalista z našich řad," uvedl Sir Alex Ferguson pro Inside United.

Původně se předpokládalo, že Cleverley zůstane celou tuto sezonu na Old Trafford. Nakonec ale Sir Alex Ferguson uvolnil hráče na hostování kvůli velké konkurenci.

"Myslel jsem si, že by bylo těžké najít mu dostatek herních příležitostí. Myslím si, že pět nebo šest měsíců hostování mu pomůže. Bude těžit z toho, že pravidelně hraje Premier League."

Cleverley už v minulosti působil na hostování v Leicesteru City a Watfordu. Kvůli zranění kolene v této sezoně odehrál v dresu Wiganu pouze jedno utkání.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.