Vida: Musíme bránit lépe

Nemanja Vidic přiznává, že má strach o další výsledky United, pokud budou dále často inkasovat, jako včera na Reebok Stadium.

Přestože si tým Sira Alexe odvážel z Boltonu bod, Rudí Ďáblové dvakrát v zápase museli dotahovat a celkově už inkasovali 9 branek a udrželi jen 3 čisté štíty (všechny doma).

‘‘Ano, uvědomujeme si naši situaci,‘‘ řekl Vidic pro MUTV. ‘‘Za posledních několik let jsme nedostali tolik gólů. Na hřišti jsme byli vždy silní a nedali soupeřům moc příležitostí. Ale v posledních několika zápasech jsme nedokázali udržet čistý štít, což je pro nás velkým zklamáním.‘‘

Vidicovo zklamání z nedělního výsledku bylo umocněno tím, že United byli neschopní využít ztráty jejich soupeřů o titul. O den zpět totiž Chelsea prohrála na hřišti Manchesteru City, zatímco Arsenal doma utrpěl porážku s West Bromwich Albion. Případným vítězstvím se United mohli v tabulce posunout už jen bod za Chelsea.

‘‘Sobotní výsledky pro nás byly skvělé, ale my jsme v neděli stejně nedokázali vyhrát a naše výhody, které jsme měli už před výkopem, jsou pryč,‘‘ řekl Vidic.

‘‘Toto byl zápas, který jsme chtěli vyhrát a ještě před zápasem jsme si řekli, že nesmíme případnou remízou ztratit dva body…‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.