Sir Alex Ferguson po utkání s Boltonem

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson neskrýval zklamání po další ztrátě ligových bodů, tentokrát na půdě Boltonu. I přesto si ale odnesl z remízy 2:2 některá pozitiva.

Manchester United tak promeškal příležitost přiblížit se vedoucí Chelsea, která už včera prohrála s Manchesterem City 1:0. Na domácím hřišti zaváhal také Arsenal, který nestačil na West Bromwich. Rudým ďáblům se sice zatím nedaří vyhrávat na hřištích soupeře, nicméně Sir Alex Ferguson nepanikaří.

"Myslím si, že v prvním poločase jsme si měli počínat lépe. Měli jsme hodně šancí a hráli jsme dobrý fotbal. Druhý poločas pak byl hodně vyrovnaný, Bolton si vytvořil pár dobrých šancí. V druhém poločase jsme už neměli tolik šancí a to i přesto, že jsme hodně drželi míč na svých kopačkách. Na druhé straně jsme ale dvakrát prohrávali a vždy jsme se dokázali vrátit, což ukazuje náš charakter," řekl Sir Alex Ferguson po dnešním utkání.

"Týmy, které zde přijedou, to nebudou mít lehké. Bolton má šikovné hráče, kteří si dobře vedou v hlavičkových soubojích. Hrají přímo, což je dobré. Myslím si, že výsledek je spravedlivý. Byl to dobrý zápas, zvláště pak v druhém poločase."

Nevyrovnané výsledky Manchesteru United v této sezoně jenom potvrzují, že anglická Premier League je velmi nevyzpytatelná.

"Týmy ztrácejí body, když to nejmíň čekáte. Taková je prostě Premier League. Na hřištích soupeře jsme vstřelili už sedm branek, ale vytěžili jsme pouze tři body. Tady aspoň vidíte, jak je liga kvalitní. Důležité je, že se držíme," dodal Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.