Další zranění v kádru Manchesteru United

Ryan Giggs utrpěl poranění stehenního svalu a musel být v 53′ zápasu s Boltonem stažen ze hry. Menší zranění si přivodil také Wayne Rooney.

 V krátkém období přibyl k dlouhodobě zraněnému Antoniu Valenciovi, další klíčový křídelní záložník. V nedělním remízovém zápase s Boltonem se zranil Ryan Giggs. Střídání v 53′ utkání bylo vynucené v důsledku poranění stehenního svalu a první zprávy nehovoří příliš pozivtivně. Pro welšského fotbalistu totiž znamenají minimálně dvoutýdenní pauzu.

"Ryanovo zranění je vážnější. Jedná se o poranění stehenního svalu a on tak bude mimo hru několik týdnů," vyjádřil se Sir Alex Ferguson k Ryanu Giggsovi.

Menší zranění utrpěl také Wayne Rooney. I on byl nucen v zápase střídat. V jeho případě byl na vině pochroumaný kotník. Stejný, který si Wayne poranil ke konci minulé sezóny. Nicméně v případě anglického forwarda se nejedná o vážnější problém a podle Sira Fergusona by měl ve středu proti Valencii hrát.

"Co se týče Wayna Rooneyho, tak ten by měl ve středu proti Valencii nastoupit do hry. Jsem si jist, že bude v pořádku," řekl manažer Red Devils k Waynovi.

Rooney je po zravotní stránce v pořádku a vliv na jeho výkony bez výraznější formy jsou způsobeny především jeho doznívajícími problémy v osobním životě, což se projevuje i na hřišti.

Dalším hráčem, který mě být k zápasu s Boltonem připraven byl Rio Ferdinand, ale nakonec se nevešel ani na lavičku náhradníků. Zkušený stoper United marodil tento týden s chřipkou, ale na Reebok Stadium, kam s týmem přicestoval jsme jej mohli vidět a to byla známka toho, že Rio už se cítí lépe a očekává se, že ve středu nastoupí proti Valencii k důležitému zápasu Ligy Mistrů.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.