Kuszczak zachovává klid

Tomasz Kuszczak se po zápase rychle snažil snižovat význam jeho podílu k vítězství Manchesteru United v Carling Cupu proti Scunthorpe.

Poslký brankář byl včera doslova bombardován střeleckými pokusy Irons a povedlo se mu jich mnoho vychytat. Proto dostal ocenění od Sky Sports – hráč utkání.

Spíše, než na užívání si, že je momentálně v centru pozornosti, se Tomasz raději zaměřuje na menší závady na jeho celkovém včerejším velmi slušném výkonu.

,,Ok, některé střely jsem opravdu musel chytit, ale při několika jsem mohl situaci zvládnout trochu lépe,‘‘ řekl Kuszczak pro Sky Sports v jeho pozápasovém interview.

,,Míč byl stále v pohybu a střely byly opravdu těžké na chycení, takže jsem se několikrát rozhodl je raději vyrazit. Ale když už jste mi dali ocenění hráče utkání – beru to!‘‘

,,Byla to pro mě rušná noc. Některé projektily od soupeřů mi nadělaly dost problémů, ale to je prostě fotbal, všichni děláme chyby. Nejdůležitější je, že jsme včera vyhráli.‘‘

Tomasz také stále opakuje, že pokud nebude dostávat dost šancí v A-týmu, odejde. Což o to, brankář je to skvělý, alespoň jeho reflexy jsou výborné. V minulé sezóně navíc dokázal, že dokáže celkem v pohodě nahradit Edwina. Uvidíme, co se stane, až náš ,Flying Dutchman‘ skončí – třeba právě Kuszczak bude novou jedničkou.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.