Ako sa darilo hráčom na hosťovaní?

Sedem hráčov Man United bolo počas letného prestupového obdobia preradených na hosťovanie do iných anglických klubov. Poďme sa teda aspoň v skratke pozrieť na to, ako sa niektorým z nich cez víkend darilo.

V sobotňajšom ligovom zápase medzi Fulhamom a Blackburnom Rovers nastúpil za domáci tím Rovers aj Senegalčan Mamé Biram Diouf. Odohral celých 90. minút stretnutia, no ani on nedokázal svoj tím pred remízou 1:1 nakoniec zachrániť.  Góly zápasu: (30. minúta: Christopher Samba, 1:0 Blackburn R., 56. minúta: Clint Dempsey 1:1 v prospech Fulhamu)

Danny Welbeck a jeho Sunderland tentoraz privítali na domácom štadióne Stadium of Light aktuálne druhý tím ligovej tabuľky Arsenal Londýn. Zverenci Arsena Wengera zatiaľ kráčajú ligovými kolami bez jedinej prehry, stratu bodov si teda nepripúšťali ani v tomto zápase. Duel sa žiaľ nakoniec skončil v ich menší neprospech a deľba bodov teda nastala aj v tomto prípade. Danny odohral za „The black cats“ celých 90. minút. Počas nich si vytvoril aj zopár streleckých príležitostí, ako napríklad v 46. minúte, no žiaľ jeho strela minula priestor Alminiovej brány. Rozhodca Phil Dowd mu v 48. minúte zápasu udelil žltú kartu. Góly zápasu: (13. minúta, Cesc Fabregas, Arsenal Londýn, 1:0, 90. minúta, Darren Bent, FC Sunderland, 1:1)

James Chester– Carlisle United vs. Brighton 0:0 (odohral celých 90. minút stretnutia)

*Matty James a Joshua King– Preston North End vs. Norwich 0:1

Danny Drinkwater-Cardiff City vs. Ipswich 0:2

Cameron StewartYeovil United vs. Huddersfield 2:4*

(*hráči kt. do zápasu nezasiahli, pozn. red.)