Bebé: V Manchesteru se ze mě stane skvělý hráč

Portugalský ofenzivní hráč Bebé, který dorazil na Old Trafford během léta za 7,4 milionu liber, je připraven kráčet ve šlépějích Cristiana Ronalda a stát se legendou manchesterského klubu.

Talentovaný hráč teprve nedávno přestoupil do portugalského klubu Vitoria de Guimaraes, nicméně v létě se stěhoval ještě jednou a přestoupil do Manchesteru United.

Mnoho odborníků bylo jeho příchodem překvapeno a mnozí kritizují vysokou přestupovou částku, kterou anglický zaplatil za takřka neznámého hráče. 20letý Bebé ve čtvrtek poprvé nastoupil za rezervní tým Manchesteru United a podle něj se fanoušci Rudých ďáblů mohou brzo těšit na jeho skvělé výkony.

"Po pár utkáních budu lepší. Musím zapracovat na kondici, protože v Anglii se hraje odlišným stylem. Pro Manchester United budu skvělým hráčem," říká trochu odvážně Bebé.

Bebé sice nefiguroval v úvodních utkáních rezervního týmu Manchesteru United, ale i přesto se dostal do 25 členné nominace United pro Ligu mistrů.

"Nevím, kdy budu připraven na první tým. Musím tvrdě pracovat a pak bude záležet na manažerovi, jestli mě povolá do mužstva. Sir Alex mi řekl, že je se mnou spokojen a chce, abych hodně trénoval a dostal se do prvního týmu."

Bývalý hráč Estrela da Amadora přiznává, že byl překvapen zájmem Manchesteru United. Ten totiž přišel pouze pár týdnů poté, co Bebé přestoupil do Vitoria de Guimaraes. Portugalsky mluvící spoluhráči z Manchesteru United mu už pomohli se adaptovat na život v Anglii.

"Jsem velmi šťastný, že jsem na Old Trafford. Důležité je, abych pilně trénoval, a mohl tak hrát. Usadil jsem se velmi dobře, ale nyní potřebujeme na sobě zapracovat, abych se dostal do týmu. Můžu hrát jak na levé straně, tak i na pravé straně. Je mi to jedno. Když mě Manchester United podepsal, bylo to pro mne i pro ostatní velké překvapení. Hodně mi pomáhá, že někteří hráči mluví portugalsky. Rafael, Fabio, Nani a Anderson jsou mými kamarády. Nejvíce mi ale pomáhají Nani a Anderson."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.