Fletcher doufá v rychlé ,zotavení‘ týmu

Darren Fletcher vybídnul své spoluhráče, aby se odrazili od posledních zklamání ze ztracených bodů tím, že zítra získají v zápase Ligy mistrů s Glasgow Rangers všechny tři.

Red Devils v posledních minutách ligového utkání s Evertonem už jen dohrávali s pohodovým výsledkem 3:1, ale díky katastrofálnímu závěru se povedlo svěřencům Davida Moyese vstřelit dvě branky a utkání nakonec tedy skončilo 3:3. Je to sice remíza, ale všichni to berou jako porážku – a proto je potřeba na Old Trafford s Rangers uspět.

,,Musíme se zvednout,‘‘ řekl Fletcher pro MUTV. ,,Vždycky, když ztratíme body nebo prohrajeme zápas, je to zklamání, ale musíme se znovu rychle postavit na nohy, protože nás čekají ještě mnohem důležitější zápasy.‘‘

V posledních letech se Darren Fletcher vyvinul v hráče pro velké zápasy – a to nejen v Lize mistrů. Jeho zarputilý, bojovný styl je pro United velmi důležitý, protože jím vždy velmi ztěžoval hru všem soupeřům, kteří proti Manchesteru United hráli. Darren poté velmi citelně chyběl hlavně ve finále 2009, kdy i díky tomuto důvodu přišla porážka od Barcelony. Rangers je samozřejmě jiný typ soupeře, ale skotský kapitán se chce předvést výborným výkonem i proti svým krajanům.

,,Tento zápas bude důležitý, protože pokud vyhrajeme, tak si výhrou hodně pomůžeme. Máme totiž o víkendu v lize Liverpool a nemůžeme si dovolit být na tento zápas špatně připraveni.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.