Sir Alex Ferguson k dnešnímu utkání

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson byl samozřejmě velmi zklamán, že jeho svěřenci v dnešním utkání proti Evertonu neudrželi vedení a dodává, že se zničili sami.

Manchester United v dnešním 4. kole Premier League vedl v Goodison Parku nad Evertonem 3:1 a už to vypadalo, že si z Liverpoolu odveze všechny body. V nastaveném čase ale přišlo něco neuvěřitelného. V první minutě nastavení nejprve Tim Cahill snížil na 2:3 a o minutu později vyrovnal Mikel Arteta.

"Z naprosto pohodlné pozice jsme zahodili vítězství. Poslední dva zápasy na hřištích soupeře byli v tomto duchu. Dvě minuty před koncem jsme dostali gól v utkání proti Fulhamu a stejně tomu bylo i dnes. Promrhali jsme spoustu příležitostí, mohli jsme Everton definitivně pohřbít, ale neudělali jsme to. Spálili jsme spoustu dobrých šancí. Po většinu zápasu jsem nicméně byl s výkonem spokojen. Místy jsme hráli opravdu dobrý fotbal, samozřejmě to neplatí o závěru utkání, který jsme nezvládli," řekl Sir Alex Ferguson.

Skotský manažer vyzdvihl výkon bulharského útočníka Dimitara Berbatova, který v utkání vstřelil jednu branku, ale v celkovém hodnocení je to k ničemu, jelikož výsledek není moc uspokojivý.

"Berbatov byl naším nejlepším hráčem, místy byl opravdu fantastický. Všechno je to ale k ničemu, jelikož jsme zbytečně ztratili dva body. Je to velký hráč. V minulé sezoně možná nehrál tak, jak by asi měl hrát, ale i přesto měl několik skvělých momentů, stejně tak jako dnes."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.