Ryan Giggs manažerem Walesu? Nesmysl!

Podle manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona je naprosto nepřijatelné, aby se Ryan Giggs stal novým manažerem Walesu.

Zkušený záložník už v minulosti dal jasně najevo, že jednoho dne by rád usedl na lavičku fotbalové reprezentace své země.

Tento týden na post manažera Walesu rezignoval John Toshack a tak se začalo spekulovat o tom, že právě Giggs by jej na tomto místě mohl nahradit. Spekuluje se dokonce i o tom, že by Giggs nadále pokračoval ve své kariéře na Old Trafford a navíc by vedl reprezentaci Walesu.

Sir Alex Ferguson uvádí, že k takovému scénáři nedojde.

"Mluvil jsem s ním. Nestane se to. Je nemožné, aby zvládal obojí," řekl Fergie.

Sir Alex Ferguson doufá, že 36letý hráč bude hrát v Manchesteru United do konce sezony 2011/2012 a nemyslí si, že by zvládal fotbalovou a manažerskou funkci.

"V tomto případě musíme být trochu sobečtí. Nejsem vůbec připraven jednat o této věci. Ve svém věku se Ryan potřebuje soustředit na svojí práci tady. Bude to pro něj velká sezona. Možná to bude jeho předposlední sezona, možná poslední. Ale my chceme, aby to byla jeho předposlední. A proto je nejlepší, aby se plně soustředil na svojí práci tady."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.