Michael Carrick bude mimo hru tři týdny

Sir Alex Ferguson prozradil, že anglický záložník Manchesteru United Michael Carrick bude kvůli zranění achilovky chybět zhruba tři týdny.

To znamená, že Carrick zmešká následující klíčová utkání. Manchester United zítra bude hrát s Evertonem a v úterý už jej pak čeká Liga mistrů a konkrétně domácí utkání proti Glasgow Rangers. Příští víkend pak Rudé ďábly čeká prestižní utkání proti Liverpoolu.

Carrick by měl zmeškat i další zápasy proti Boltonu a Valencii. 29letý Carrick zatím v úvodu sezony nedostával moc herních příležitostí a v nové sezoně si zatím připsal pouze jeden start jako střídající hráč.

I přesto ale středový záložník zůstává důležitým článkem prvního týmu.

"Situace kolem Michaela Carricka se trošku zhoršila. S achilovkou bude marodit zhruba tři týdny, maximálně měsíc. Měl s tím problémy už několik týdnů a tak jsme jej včera poslali ke specialistovi do Londýna, kde dostal injekce. Nyní doufáme, že se to uklidní," řekl Sir Alex Ferguson.

Skotský manažer rovněž potvrdil, že ve včerejším utkání rezervy Manchesteru United proti rezervě Stockportu County utrpěl menší zranění brazilský záložník Anderson.

"Anderson včera v noci utrpěl menší šrámy, ale nebude mimo delší dobu."

Do sestavy Manchesteru United už je připraven naskočit také Rio Ferdinand.

"Všichni ostatní jsou v pohodě. Rio je také v mužstvu. Minulou noc chtěl nastoupit za rezervní tým, ale jeho výkony v tréninku jsou skvělé a tak není potřeba, aby hrál nadále za rezervu."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.